 potencjał

ARCHIGRAPH to my - architekci i przyjaciele - Zbigniew Wilczek i Anna Wilczek. To my tworzymy 'spiritus movens' pracowni. Pracujemy z pasją dla Państwa i przy Państwa istotnym udziale. Bardzo ważnym i inspirującym elementem naszej pracy są Państwa indywidualne potrzeby.

O tym, jak bardzo mogą być one wyjątkowe i niepowtarzalne, wie każdy, kto kiedykolwiek próbował zrealizować swoje marzenia. Dla Państwa podejmujemy każde wyzwanie. W zamian zapewniamy profesjonalną i kompleksową usługę projektową doświadczonego zespołu. Owocem naszej pracy twórczej jest wiele projektów, które na przełomie lat zyskały uznanie klientów. Podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się, uczestniczymy w targach i wystawach. Zależy nam by nasze projekty uwzględniały aktualne trendy, nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

 

 nagrody

I wyróżnienie w międzynarodowym konkursie architektonicznym - BAUHAUS - Weimar, Niemcy

I wyróżnienie w konkursie architektonicznym SARP- STADION LEKKOATLETYCZNY - Bełchatów, Polska

nagroda inwestorska - SALON MITSUBISHI - Łódź, Polska

mgr inż. arch. Zbyszek Wilczek, Partner

Urodził się i wychował w Polsce, otrzymał tytuł magistra inżyniera architektury na Politechnice Łódzkiej. Zbyszek jest członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP i przewodniczy także Komisji Rewizyjnej w Łódzkiej Okręgowej Izbie Architektów.

Karierę rozpoczął w latach 90-tych. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje planowanie urbanistyczne. Ma też bogate wieloletnie doświadczenie we wszystkich aspektach projektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Zbyszek jest niezwykle płodnym projektantem, ma niezliczoną ilość wspaniałych pomysłów. Jest pasjonatem i autorem czystych, funkcjonalnych projektów wysokiej jakości. Ma dryg do patrzenia z szerszej perspektywy, do dostrzegania całości i widzenia większego obrazu, jest siłą twórczą strategii Archigraph.

 

Nigdy się nie nudzi. Prywatnie kinoman, czyta, rysuje i maluje. Kocha namiętnie dobre wino i gorzką czekoladę.

mgr inż. arch. Anna Wilczek, Partner

Urodziła się i wychowała w Polsce, otrzymała tytuł magistra inżyniera architektury na Politechnice Łódzkiej. Anna jest członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP.

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje planowanie urbanistyczne. Ma też bogate wieloletnie doświadczenie we wszystkich aspektach projektów komercyjnych i indywidualnych.

Anna rozpoczęła karierę zawodową w latach 90-tych i jest gorącym zwolennikiem nowoczesnej, eleganckiej architektury i minimalistycznego designu. Staranna, zorganizowana, ma oko do szczegółów, obsługuje wiele faz każdego projektu.

 

Miłośnik teatru, kina i wina. Kiedy nie projektuje, można ją spotkać z aparatem fotograficznym gdzieś na mieście lub w domu z jej cudownymi kotami. Łatwo przekupić ją dobrą herbatą.

Pozostań w kontakcie... mobile: +48 691 54 23 64 lub mobile: +48 880 71 73 21                                              copyright © all rights reserved  |  designed by ANTIDOTE