 potencjał

ARCHIGRAPH to my - architekci i przyjaciele - Zbigniew Wilczek i Anna Wilczek. To my tworzymy 'spiritus movens' pracowni. Pracujemy z pasją dla Państwa i przy Państwa istotnym udziale. Bardzo ważnym i inspirującym elementem naszej pracy są Państwa indywidualne potrzeby.

O tym, jak bardzo mogą być one wyjątkowe i niepowtarzalne, wie każdy, kto kiedykolwiek próbował zrealizować swoje marzenia. Dla Państwa podejmujemy każde wyzwanie. W zamian zapewniamy profesjonalną i kompleksową usługę projektową doświadczonego zespołu. Owocem naszej pracy twórczej jest wiele projektów, które na przełomie lat zyskały uznanie klientów. Podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się, uczestniczymy w targach i wystawach. Zależy nam by nasze projekty uwzględniały aktualne trendy, nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

 

 nagrody

I wyróżnienie w międzynarodowym konkursie architektonicznym - BAUHAUS - Weimar, Niemcy

I wyróżnienie w konkursie architektonicznym SARP- STADION LEKKOATLETYCZNY - Bełchatów, Polska

nagroda inwestorska - SALON MITSUBISHI - Łódź, Polska

mgr inż. arch. Zbyszek Wilczek, Partner

Wyróżnia go nieszablonowy sposób myślenia połączony z wyrafinowanym przemyślanym designem. Traktuje projektowanie jak pasję. Niezwykle płodny projektant, z niezliczoną ilością świetnych pomysłów.

Pasjonat i autor czystych, funkcjonalnych projektów wysokiej jakości. Ma dryg do patrzenia z szerszej perspektywy, do dostrzegania całości i widzenia większego formatu.

Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP i przewodniczący Komisji Rewizyjnej w Łódzkiej Okręgowej Izbie Architektów z bogatym wieloletnim doświadczeniem zawodowym we wszystkich etapach i fazach procesu projektowego i wykonawczego. Jest siłą twórczą strategii Archigraph.

 

Nigdy się nie nudzi. Prywatnie kinoman, czyta, rysuje i maluje. Kocha namiętnie dobre wino i gorzką czekoladę.

mgr inż. arch. Anna Wilczek, Partner

Lubi funkcjonalne, nie przerysowane rozwiązania i minimalistyczny design. Kwestie pro-ekologiczne, to jej priorytet.

Potrafi dopiąć wszystkie formalne sprawy na przysłowiowy ostatni guzik. Nieustraszona profesjonalistka, która o architekturze może opowiadać bez końca.

Mega zorganizowana, ma oko do szczegółów, obsługuje wiele faz każdego projektu. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP z bogatym wieloletnim doświadczeniem zawodowym we wszystkich etapach i fazach procesu projektowego i wykonawczego.

 

Miłośnik teatru, kina i wina. Kiedy nie projektuje, można ją spotkać z aparatem fotograficznym gdzieś na mieście lub w domu z jej cudownymi kotami. Łatwo przekupić ją dobrą zieloną herbatą.

Pozostań w kontakcie... mobile: +48 691 54 23 64 lub mobile: +48 880 71 73 21                                              copyright © all rights reserved  |  designed by ANTIDOTE